Замовити дзвінок

Силіконові зубні щітки на палець

Силіконові зубні щітки на палець

З першими зубками малюка з'являється дилема, як зберегти їх чистими та не завдати дискомфорту дитині. Перша зубна щітка повинна бути м'якою, з досить товстим ворсом, щоб не травмувати ясна, язик та щічки.

Зубна щітка для перших зубів. Яку краще придбати?

Ніжні дитячі ясна, часто чутливі через прорізування зубів, потребують особливого догляду. Ідеальним засобом для гігієни ротової порожнини малюка буде саме силіконова щітка на палець. На відміну від звичайних, пальчикові зубні щітки краще забезпечують гігієну навіть у важкодоступних місцях.

Переваги силиконових зубних щіток

  • Це приємний на дотик ковпачок із короткими ворсинками. Ідеальний для дбайливого очищення перших зубів, для зняття бактеріального нальоту, залишків їжі та ефективного масажу ясен.
  • Розмір силіконової зубної щітки універсальний, найзручніше одягати її на вказівний палець або мізинець.
  • Пальчикові зубні щітки виготовлені з харчового силікону, матеріалу без смаку та запаху, м'якого, але досить міцного, щоб малюк не зміг його прокусити.
  • Після використання щітку необхідно ретельно промити під проточною водою та висушити на відкритому повітрі або витерти насухо.
  • Зберігати щітку краще у кейсі, що йде в комплекті.

В інтернет-магазині Баловень можна купити зубну щітку для перших зубів за вигідною ціною. Доставка по всій Україні, включаючи Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів та інші міста.

Замовте зворотній дзвінок
Ваше ім'я
* Номер телефону *
Напишіть нам
Ваше ім'я
* Номер телефону *
* Ваш e-mail *
* Ваше повідомлення *