Замовити дзвінок

Аксесуари для годування

Йоржик для поїльника зі змінною трубочкою
Йоржик для поїльника зі змінною трубочкою
150 грн
Насадка на пляшечку Belly Belly
Насадка на пляшечку Belly Belly
210 грн
Насадка на пляшечку Ultra Wide Neck (2 шт.)
Насадка на пляшечку Ultra Wide Neck (2 шт.)
390 грн 340 грн
Насадка на поїльник Little Wings
Насадка на поїльник Little Wings
235 грн
Аксесуари для годування

Тут ви можете купити аксесуари для годування HEORSHE - соски для пляшечок і дитячих поїльників. Всі аксесуари оригінальні і виготовлені, щоб допомогти вам створити комфортні умови для годування малюка.

Навіщо взагалі потрібно купувати аксесуари для годування малюків?

Ваша дитина росте і її потреби в калоріях збільшуються, а це значить, що вона повинна їсти більше. Але стара соска вже не годиться для цього. Чим білльше отвір в носику соски, тим вище швидкість потоку рідини через нього - це повинно стати основним фактором вибору змінної соски.

Тепер не потрібно кожні 3 місяці купувати нову пляшечку, адже можна просто купити нову насадку. Так ви будете викидати менше сміття, адже завжди приємно подбати про навколишнє середовище. Та й вашій дитині не доведеться звикати до нової пляшечки.

Особливості та характеристики насадок на пляшечки та поїлки:

  1. Всі змінні соски виготовлені з цілісного медичного силікону. Вони повністю придатні для годування малюків з перших днів життя. Не містять Бісфенол А та інших небезпечних для діток речовин.
  2. Також всі типи сосок оснащені антіколіковими клапанами, щоб виключити заковтування повітря при годуванні. Це допомагає не тільки від коліків, але і від відрижки після їжі.
  3. Також соски для пляшечок по внутрішній поверхні носика оснащені опуклістю в формі спіралі, щоб молоко і суміш потрапляли в ротик крихітки безперервним та плавним потоком.
  4. Соски для пляшечок "Belly Belly" мають кільцеві опуклості біля основи носика. Це важливо для комфортного захоплення соски. Площа поверхні, форма і м'якість максимально наближені до середнього розміру жіночого соска.
  5. У пляшечок з широкою шийкою "Ultra Wide Neck" основа носика вистелена маленькими крапочками, а сама соска імітує форму і розмір великого соска.
  6. Соски на поїльники Sippy сильно відрізняються від насадок на пляшечки. Носик ширше і зі спеціальними крильцями, які піклуються про здоров'я молочних зубів. Спеціальна форма цих насадок перешкоджає деформації прикусу, знижує тиск на щелепи і дозволяє зубкам формуватися природним шляхом. Ці поїльнички - ідеальний перехід від пляшечок до чашок, прямо як у мами і тата.

Посмішка вашого малюка буде красивою і такою ж променистою з поїлками HEORSHE.

Асортимент аксесуарів для годування HEORSHE:

  • Соски для дитячої пляшечки "Belly Belly" - три розміри на 0-3 місяці, 3-6 і від 6 місяців.
  • Соски для дитячої пляшечки "Ultra Wide Neck" (з широкою шийкою) - також три розміри на 0-3 місяці, 3-6 і від 6 місяців.
  • Соски з ортодонтичним носиком для чашок-непроливайок Sippy - два розміри на 6+ і 9+ місяців.

Щоб купити аксесуари для годування HEORSHE, ви можете оформити замовлення через корзину або по телефону. Якщо буде необхідна допомога у виборі, наші менеджери із задоволенням допоможуть з цим.

Також ви можете сплатити всі свої покупки на нашому сайті карткою «Пакунок малюка»

Доставка доступна по всій Україні, включаючи такі міста як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя та інші.

Замовте зворотній дзвінок
Ваше ім'я
* Номер телефону *
Напишіть нам
Ваше ім'я
* Номер телефону *
* Ваш e-mail *
* Ваше повідомлення *