Замовити дзвінок

Силіконові пляшечки

Силіконова пляшечка HEORSHE Black
Силіконова пляшечка HEORSHE Black
790 грн 735 грн
Силіконова пляшечка HEORSHE Gray
Силіконова пляшечка HEORSHE Gray
790 грн 735 грн
Силіконова пляшечка HEORSHE Pink
Силіконова пляшечка HEORSHE Pink
790 грн 735 грн
Силіконова пляшечка HEORSHE White
Силіконова пляшечка HEORSHE White
790 грн 735 грн
Силіконові пляшечки

Всі батьки знають, що немає нічого важливішого за здоров'я дитини. Тому сім'я намагається оточити малюка турботою і любов'ю з перших днів його життя. І, коли з тих чи інших причин доводиться вибирати штучне вигодовування або годування зцідженим грудним молоком, особливо важливо вибрати правильну дитячу пляшечку. Ту, яка буде схожою на мамині груди, не зашкодить прикусу і не стане провокувати коліки або відрижки.

І такі пляшечки для дітей дійсно існують. Ми познайомимо вас з ними!

10 причин купити дитячу силіконову пляшечку для годування HEORSHE

Силіконові пляшечки для годування HEORSHE імітують природне годування за рахунок форми самої пляшечки і м'якої соски, як у мами.
Перш ніж на світ народилася та сама ідеальна пляшечка, бренд провів власні дослідження за участю 898 жінок. Оцінюючи особливості грудей кожної вийшло створити 98 варіацій дитячих пляшечок для годування, але тільки одна виявилася дійсно бездоганною.

Чим же вона відрізняється від усього того, що можна знайти в магазинах і аптеках?

  1. Унікальна система контролю повітря зберігає необхідну вентиляцію в пляшці, але, в той же час, не дає малюку заковтувати повітря з молоком або сумішшю. Так бренду HEORSHE вдалося практично повністю вирішити проблему кольок і рефлюксу після годування.
  2. Внутрішня поверхня соски вистелена силіконовою спіраллю. Це необхідно для того, щоб їжа потрапляла до малюка в ротик тільки в процесі смоктання.
  3. Силіконова соска максимально наближена до жіночого соску. І на дотик, і зовні.
  4. Пляшка має опуклу форму і неслизьку поверхню. Її зручно тримати як руками, так і маленькими ручками.
  5. Спеціальний пилозахисний ковпачок не стикається з соскою, але надійно захищає від пошкоджень і забруднень, щоб малюк міг поласувати де і коли йому буде завгодно.
  6. Широке горлечко діаметром 65 мм дозволяє легко очищати пляшечку навіть без спеціального йоржика. Ви зможете вимити її рукою або губкою.
  7. Матеріали, що використовуються при виробництві пляшок HEORSHE, гіпоалергенні, не вицвітають з часом, не втрачають свої експлуатаційні властивості і не виділяють токсичні речовини при використанні.
  8. Соска цільна, тобто без швів і стиків. Для її виготовлення використовують медичний силікон вищої якості - м'який, але дуже міцний. Ніякі зубки таким соскам не страшні!
  9. Не знаєте, яку пляшечку для годування вибрати? HEORSHE представлені в двох розмірах - 160 мл і 240 мл і мають соски на 3+, 6+ і 9+ місяців, які в майбутньому можна докуповувати і міняти.
  10. HEORSHE - найкращі силіконові пляшечки для годування не тільки сумішами, але і грудним молоком. З такою пляшкою ваш малюк не перестане брати груди, це доведено досвідом.

Хочете купити дитячу силіконову пляшечку HEORSHE для годування вашого малюка? Оформіть замовлення через кошик або за номером телефону, вказаним на сайті.

Також ви можете сплатити всі свої покупки на нашому сайті карткою «Пакунок малюка»

Доставка доступна по всій Україні, включаючи такі міста як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя та інші.
 

Замовте зворотній дзвінок
Ваше ім'я
* Номер телефону *
Напишіть нам
Ваше ім'я
* Номер телефону *
* Ваш e-mail *
* Ваше повідомлення *