Замовити дзвінок

Дитячі поїльники

Дитячий поїльник HEORSHE Blueberry Muffin
Дитячий поїльник HEORSHE Blueberry Muffin
610 грн 580 грн
Дитячий поїльник HEORSHE Cabbage Rose
Дитячий поїльник HEORSHE Cabbage Rose
610 грн 580 грн
Дитячі поїльники

Дитячі поїльники HEORSHE - перші і поки єдині в своєму роді, які захищають ще не зміцнілий прикус малюка і не травмують молочні зубки. Ці непроливайки створені для комфортного самостійного пиття у власному темпі, коли дорослим не потрібно постійно контролювати процес.

5 причин купити дитячі поїльника HEORSHE:

  1. Унікальний дизайн First & Only Teeth Protect: до носика поільнічка додані маленькі пружні крильця. Вони допомагають рівномірно розподіляти навантаження на обидві щелепи під час смоктання. Це, здавалося б, невелике доповнення захищає молочні зубки і дозволяє їм рости природним чином.
  2. Дитячі поїльники HEORSHE виготовлені з антибактеріальних високополімерних матеріалів. Такий вибір виробника - ще один крок у бік безпеки годування малюка. Пляшка ефективно протистоїть росту й розмноженню бактерій навіть в таких важкодоступних місцях, як стики деталей пляшечки, дно або отвір носика.
  3. Хапайся і годуй себе - гасло, яке чудово характеризує дизайн ручок в дитячих поїльниках HEORSHE. Їх форма ідеально підходить для маленьких долоньок. Поверхня неслизька, а значить, утримати непроливайку буде легко.
  4. Та й цього було недостатньо для комфортного пиття. Соломинка оснащена спеціальним грузиком, який дозволяє їй обертатися на 360° слідом за рідиною в пляшечці. Хоч стоячи, хоч лежачи, хоч на ходу - малюкові буде легко і зручно пити з улюбленої поїлки.
  5. В асортименті бренду поїльники для дітей від 6 місяців та від 9 місяців. Різниця в об'ємі (180 або 280 мл) і типі носика.

Чому так важливо купити якісний поїльник для дитини

Кращі поїльники для дітей - це ті, які будуть подобатися малюкові, не стануть для вас тягарем і не виявляться в сміттєвому відрі через два тижні. За час роботи в сфері товарів для дітей ми сформували власні критерії вибору для поїлок:

  • Матеріали повинні бути якісними, щоб носик не тріскався від зубів, а на внутрішній поверхні пляшки не утворювався наліт з бактерій.
  • Правильний поїльник випускає тільки рідину, але ніяк не повітря. Лише так вдасться вберегти дитину від ненависних кольок. У поїлках HEORSHE це досягається спеціальною трубочкою з обертанням на 360° і грузиком. Також свою роль зіграв подвійний вентиляційний клапан, який впускає повітря в пляшечку, щоб під час смоктання в ній не утворювався вакуум.
  • Комфортний розмір і форма, щоб поїльник легко було утримувати маленькими ручками. Адже не за горами перехід до чашки, як у мами і тата.
  • Комфорт батьків також повинен бути врахований. Хороша поїлка повинна бути універсальною і практичною в догляді. Так поїлочку HEORSHE можна мити в посудомийній машині і гріти в ній напої в мікрохвильовій печі.

Купити дитячий поїльник HEORSHE можна як через корзину сайту, так і в телефонному режимі.

Також ви можете сплатити всі свої покупки на нашому сайті карткою «Пакунок малюка»

Доставка можлива по всій Україні, включаючи такі міста як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя та інші.

Замовте зворотній дзвінок
Ваше ім'я
* Номер телефону *
Напишіть нам
Ваше ім'я
* Номер телефону *
* Ваш e-mail *
* Ваше повідомлення *