Замовити дзвінок

Силіконові слюнявчики з кишенею Баловень

Слюнявчики

Дитячі слюнявчики і нагрудники – незамінні атрибути в арсеналі батьків з початком прикорму. Не важливо, харчується ваш малюк штучними сумішами, перейшов на раціон з прикормом чи вже на всю ласує дорослим столом, залишки дитячого харчування незмінно залишаються на одязі карапуза. Силіконові слюнявчики з кишенею спрощують побут і без того зайнятих батьків та допомагають викроїти трохи більше часу на спілкування з дитиною.

Який же краще купити слюнявчик для новонародженого?

Залежно від матеріалу слюнявчики для малюків діляться на 3 типи:

  1. Тканинні – виготовлені з натуральних тканин, приємні до тіла, добре вбирають рідини. Оптимальний варіант для годування сумішами і захисту одягу від слини в період прорізування зубів.
  2. Пластиковий, резиновий та силіконовий слюнявчик – мабуть, самий вдалий вибір для прикорму і переходу на повноцінне "доросле" харчування. У таких слюнявчиках є зручна кишенька для збирання залишків їжі. Жоден шматочок не вислизне на новий наряд малюка. Мити їх легко, та й сохнуть за пару хвилин.
  3. Одноразові слюнявчики – порятунок батьків в подорожах з дитиною. З ними вам не доведеться заводити окремий пакет для використаних брудних нагрудників. На відпочинку, в дорозі та в гостях – ваша дитина завжди буде виглядати охайно!

Що краще купити, дитячі фартухи, нагрудники або слюнявчики?

Непромокальні слюнявчики закривають одяг до рівня грудей / животика – їх цілком достатньо для живлення в будь-якому віці. Нагрудники ж схожі скоріше на мініатюрні дитячі фартухи, і одягати їх доцільніше, коли у дитини попереду ігри з фарбами, глиною, пластиліном та іншими марками матеріалами для творчості.

Інтернет-магазин Баловень пропонує найвигідніші ціни на дитячіий посуд. В асортименті великий вибір дизайнів і матеріалів; приємні знижки, акції і розпродажі для самих маленьких покупців.

Також ви можете сплатити всі свої покупки на нашому сайті карткою «Пакунок малюка».

Доступні будь-які форми оплати і доставка по всій Україні, включно з такими містами, як Київ, Дніпро, Харків, Одеса та інші міста.

Баловень: Ми дбаємо про солодке і безтурботне дитинство ваших малюків.

Замовте зворотній дзвінок
Ваше ім'я
* Номер телефону *
Напишіть нам
Ваше ім'я
* Номер телефону *
* Ваш e-mail *
* Ваше повідомлення *