Замовити дзвінок

Пляшечки, поїльники та аксесуари HEORSHE

Виберіть підкатегорію

Дитячий поїльник HEORSHE Blueberry Muffin
Дитячий поїльник HEORSHE Blueberry Muffin
530 грн
Дитячий поїльник HEORSHE Cabbage Rose
Дитячий поїльник HEORSHE Cabbage Rose
530 грн
Йоржик для поїльника зі змінною трубочкою
Йоржик для поїльника зі змінною трубочкою
130 грн
Насадка на пляшечку Belly Belly
Насадка на пляшечку Belly Belly
190 грн
Насадка на пляшечку Ultra Wide Neck (2 шт.)
Насадка на пляшечку Ultra Wide Neck (2 шт.)
290 грн
Насадка на поїльник Little Wings
Насадка на поїльник Little Wings
210 грн
Силіконова пляшечка HEORSHE Black
Силіконова пляшечка HEORSHE Black
680 грн
Силіконова пляшечка HEORSHE Gray
Силіконова пляшечка HEORSHE Gray
680 грн
Силіконова пляшечка HEORSHE Pink
Силіконова пляшечка HEORSHE Pink
680 грн
HEORSHE

Товари для годування та аксесуари бренду HEORSHE створені з турботою про комфорт і гармонійний розвиток дітей. І не важливо, буде у вас завзятий жвавий хлопчик або чарівна і грайлива дівчинка, вони будуть щасливі, оточені коханням і турботою дорослих.

Товари для годування HEORSHE - зберіть ідеальний комплект для вашого малюка

В асортименті бренду HEORSHE ви знайдете:

 1. Дитячі пляшечки для годування з антиколіковим повітряним клапаном і анатомічної соскою, що повністю повторює форму і м'якість маминих грудей. Це допоможе зробити годування максимально схожим на природне. Є соски на 3 вікових категорії - від 3, від 6 і від 9 місяців.
 2. Поїльники на вік 6 + і 9 + місяців з ортодонтичною соскою і вентиляційними клапанами проти коліків. Для кожного малюка перехід від штучного годовування до першого поїльника - це особлива подія, адже потрібно отримати новий досвід і не зашкодити правильного прикусу. У поїльничках HEORSHE кожна деталь розроблена для комфорту і гарного настрою малюка.
 3. Набори посуду для годування - від першого прикорму до самостійних прийомів їжі. Посуд оснащений присосками для міцного кріплення до будь-якої рівної гладкої поверхні. Внутрішня поверхня має плавний вигин, тому малюкові буде зручно їсти будь-які продукти.
 4. Аксесуари до пляшечки і поїльника - ортодонтичні соски з цільного медичного силікону. З ними не доведеться купувати новий посуд, коли малюк підросте, адже можна просто змінити соску.
 5. Прорізувачі із харчового силікону;
 6. Силіконові слюнявчики;
 7. Пустушки для малюків.

Філософія бренду HEORSHE

Філософія бренду HEORSHE несе дуже важливий посил - і для хлопчиків, і для дівчаток можна знайти дійсно зручний і красивий посуд. Це дуже важливо, коли батьки приймають рішення дізнатися стать малюка вже після його народження. Але цей крок не повинен позбавляти їх і оточуючих від приємних клопотів покупки товарів для дитини.

Також це дуже зручно, коли ви хочете привітати сім'ю з поповненням і вручити дитині якісний і потрібний подарунок. Але як вгадати з кольором? Краще вибрати щось нейтральне, але в той же час красиве і цікаве. Товари бренду HEORSHE ідеально підходять для цього.

Гарантія якості HEORSHE

Всі продукти бренду не містять Бісфенол А. Ця гормоноподібна речовина, широко використовується для виробництва посуду і тари для напоїв з пластику і харчового силікону. Союз хіміків ЄС кваліфікує цю речовину як ту, що здатна впливати на гормональний фон і фертильність. Ми ж виступаємо за безпечний посуд, який буде сприяти гармонійному розвитку малюка.

Уся сировина сертифікована міжнародними органами:

 • FDA (U.S. Food and Drug Administration, США),
 • SGS (Société Générale de Surveillance, Швейцарія),
 • CPC (Children's Product Certificate, США),
 • LFGB (Lebensmittel- und Futtermittelgesetzbuch, Німеччина).

Ми знаємо, що серед всіх мрій про майбутнє дитини, найважливішими є ті, що пов'язані з гармонійним розвитком, здоров'ям і щастям дитини. І будь це хлопчик чи дівчинка, ми впевнені, що товари для годування бренду HEORSHE підійдуть якнайкраще!

Також ви можете сплатити всі свої покупки на нашому сайті карткою «Пакунок малюка».

З турботою про найважливіше, Baloven і HEORSHE.
 

Замовте зворотній дзвінок
Ваше ім'я
* Номер телефону *
Напишіть нам
Ваше ім'я
* Номер телефону *
* Ваш e-mail *
* Ваше повідомлення *