Замовити дзвінок

Іграшки для малюків Баловень

Виберіть підкатегорію

В'язані брязкальця Баловень Little Friends
В'язані брязкальця Баловень Little Friends
240 грн
В'язане брязкальце з кільцем Баловень Teddy Bear
В'язане брязкальце з кільцем Баловень Teddy Bear
240 грн
Силіконова пірамідка Баловень Stars
Силіконова пірамідка Баловень Stars
380 грн
В'язана іграшка Баловень Bunny Tosha
В'язана іграшка Баловень Bunny Tosha
590 грн
В'язана іграшка Баловень Lucky Bear
В'язана іграшка Баловень Lucky Bear
590 грн
Іграшки для малюків

Напевно ви вже стикалися з асортиментом дитячих магазинів, а тому знаєте, як складно знайти якісні та безпечні іграшки для малюків.

Всюди один лише китайський пластик, дрібні деталі, що так і норовлять відвалитися, і дешева фарба, дивний запах якої неможливо змити навіть милом. Але ж наші діти повинні отримувати краще: найяскравіші емоції, найтепліші обійми і, звичайно, іграшки ручної роботи. Адже в них вкладено кропітка праця і турбота, чого не можна отримати з масовим виробництвом.

Які іграшки ручної роботи для новонароджених можна купити в Україні?

Ми розуміємо, наскільки багато турбот у житті молодих батьків, і тому зібрали для вас асортимент з найбільш якісних і надійних іграшок для дітей.

Позиції в цьому онлайн-каталозі створені, аби розвивати у карапузів сприйняття світу таким, як він є, – без кислотних кольорів і монстрів, що руйнують поки ще тендітну психіку.

В інтернет-магазині Баловень ви можете купити дитячу іграшку будь-якого виду. У нас є:

  • Прорізувачі з м'якого харчового силікону – з ними складний примхливий період появи молочних зубів пройде менш болісно для малюка і його оточення.
  • Головні іграшки від народження і, в деяких випадках, до року – брязкальця. У нас вони виготовлені з безпечних матеріалів, в більшості своїй – м'яких, щоб під час гри карапуз не зміг поранитись або набити шишку.
  • Підвіски і розтяжки на ліжечка / коляски для ігор вдома і на прогулянці. З ними малюк вчиться концентрувати увагу на предметах, вивчати їх тактильно, а згодом навіть обирати улюблені.
  • Різноманітні розвивалки з ухилом на дрібну моторику, кольоро- та звукосприйняття – актуальні з самого маленького віку і до тих пір, поки малюк не відмовиться від іграшки.

Обираючи іграшки для новонародженого саме ручної роботи, ви даєте своїй дитині ті складові, які важливі для її гармонійного розвитку: приємні кольори, рельєфні поверхні і абсолютну безпеку для здоров'я. У виготовлення продукції Баловень ми вклали ту турботу і тепло, які відчуваємо і до своїх діток.

Купити дитячу іграшку з нашої колекції дуже просто – оформляйте замовлення через сайт або по телефону, обирайте зручний спосіб оплати і доставку в будь-який куточок України, включаючи Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста. Ціни вас приємно здивують.

Також ви можете сплатити всі свої покупки на нашому сайті карткою «Пакунок малюка»

Замовте зворотній дзвінок
Ваше ім'я
* Номер телефону *
Напишіть нам
Ваше ім'я
* Номер телефону *
* Ваш e-mail *
* Ваше повідомлення *