Замовити дзвінок

Іграшки з силікону для дітей ТМ Баловень

Силіконові іграшки

Силіконові іграшки - це нове покоління розвиваючих іграшок для дітей молодшого віку. Вони приємні на дотик, неслизькі, без гострих кутів і небезпечних дрібних деталей, завжди красивих приглушених відтінків.

Ми вважаємо, що для гармонійного розвитку особистості надзвичайно важливо прищеплювати дітям почуття прекрасного з самого раннього віку. І для цього батьки повинні оточити своїх малюків естетичними іграшками і аксесуарами, при цьому вони зовсім не повинні бути дорогими, а тільки безпечними і цікавими самій дитині.

Чи можна купувати силіконові іграшки для дітей від 6 місяців?

В асортименті Баловень ви знайдете іграшки із харчового силікону різних типів.

  • Харчовий силікон - абсолютно безпечний матеріал для дітей з перших днів життя, тому іграшки з нього абсолютно точно не принесуть шкоди здоров'ю вашого малюка.
  • Кожен тип дитячих силіконових іграшок спрямований на розвиток окремих навичок, але в цілому вони допомагають поліпшити дрібну моторику рук, координацію рухів і влучність, а також сприйняття об'єктів у просторі.
  • Приємна текстура і приглушені відтінки діють на малюків як антистрес і допомагають краще сконцентрувати увагу на основних завданнях - зібрати пірамідку, розкласти елементи від більшого до меншого, по порядку цифр і т.д.

Який набір дитячих силіконових іграшок купити?

  • Перші набори розвиваючих іграшок повинні бути цікавими і не дуже складними для крихітки, але при цьому з багатогранним функціоналом. З самого раннього віку діткам подобається, коли іграшки відгукуються на їх дії - наприклад, коли їх можна скласти в пірамідку, або коли стиснення елементів супроводжується звуковим ефектом.
  • Не менш важливі матеріали, і тут харчовий силікон - справжній фаворит. Його легко вимити після прогулянки, потім насухо протерти рушником і знову дати дитині для гри вже вдома. Силіконові іграшки можна брати в пісочницю, на пляж або в ванну для веселого купання. І це ідеальний варіант для групових ігор, наприклад в дитячому саду.
  • Крім того, харчовий силікон відрізняється підвищеною зносостійкістю - якщо малюк буде гризти улюблені іграшки, з ними нічого не трапиться. Але найголовніше - це безпечно для дитини. Прогризти дуже складно і вийде це далеко не відразу, так як матеріал міцний і еластичний. При виготовленні іграшок ми використовуємо сертифікований харчовий силікон, безпечний для дітей з перших днів життя. Він не линяє, не вицвітає на сонці і не виділяє токсичні речовини.

На сайті торгової марки Баловень ви можете замовити розвиваючі іграшки з харчового силікону для дітей від 6 місяців з доставкою по всій Україні, включно з Києвом, Харковом, Дніпром, Кривим Рогом, Одесою, Львовом, Запоріжжям та іншими містами.

Також ви можете сплатити всі свої покупки на нашому сайті карткою «Пакунок малюка»

 

 

Замовте зворотній дзвінок
Ваше ім'я
* Номер телефону *
Напишіть нам
Ваше ім'я
* Номер телефону *
* Ваш e-mail *
* Ваше повідомлення *