Замовити дзвінок

Силіконові прорізувачі HEORSHE

Силіконові прорізувачі

Силіконові прорізувачі для зубів – це те, чого так не вистачало нашим мамам та бабусям свого часу. Приємний на дотик, дбайливий до зубів і ясен гризунок допомагає зняти хворобливі відчуття під час прорізування зубів.

Силіконові прорізувачі HEORSHE "Трилистник"

Американський бренд HEORSHE подарував нам новий оригінальний аксесуар, який буде корисним та цікавим діткам з перших місяців життя. Дитячі прорізувачі для зубів з лінійки "Трилистник" - це поєднання практичності, стилю та безумовної турботи про комфорт малюків.

  1. Три різні текстури на кожній "пелюстці" гризунка - рельєфні крапочки, поздовжні смуги та поперечні. Вони не лише масажують ясна, а й цікаві пальчикам. Адже розвиток тактильного сприйняття такий важливий для малюків до року. Крім того, рельєф прорізувача допомагає зчищати наліт з язика.
  2. Легко тримати. Форма цих прорізувачів розроблена спеціально для дітей. Виріб зручно тримати однією або обома ручками.
  3. Цікаво жувати. У період прорізування зубів малюк може бути особливо дратівливим, адже йому доводиться відчувати постійний дискомфорт, біль, посилене слиновиділення та навіть підвищену температуру. Дуже важливо, щоб прорізувач для зубів був привабливим зовні, щоб дитині він був справді цікавий. Саме такими є гризунки Shamrock від HEORSHE.
  4. Конструкція прорізувачів для зубів безпечна та надійна. Виріб цілісний, без видимих ​​швів та розбірних деталей. Краї закруглені, а розмір розроблений таким чином, щоб малюк не зміг проковтнути його. Випадки, коли дитина може відламати чи відкусити частину гризунка, також виключені. Усередині немає жодних рідин, які могли б протікати з часом. Тому такі прорізувачі підходять для дітей із 3-х місяців.

Прорізувач Трилистник від HEORSHE буде зручним не тільки діткам, але й дорослим:

  • За ним дуже легко доглядати: можна мити з дитячим миючим засобом для посуду або кип'ятити.
  • Виріб не містить BPA, PVC, фталатів, кадмію, свинцю та інших небезпечних з'єднань.
  • Не має терміну придатності та обмежень у використанні.

Де купити силіконовий прорізувач HEORSHE?

В інтернет-магазині Баловень ви можете купити силіконові прорізувачі за найвигіднішою ціною. Ми купуємо продукцію безпосередньо у виробника, тому можемо надати 100% гарантію оригінальності. Крім того, перед відправкою ми уважно оглядаємо товари щодо браку. Ми хочемо, щоб ви отримували від покупок лише насолоду.

У нас ви можете купити дитячі прорізувачі з доставкою по всій Україні, включаючи Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста.

Замовте зворотній дзвінок
Ваше ім'я
* Номер телефону *
Напишіть нам
Ваше ім'я
* Номер телефону *
* Ваш e-mail *
* Ваше повідомлення *